Esteratsastuskilpailut 11.07.2020 (ERJ)
VIP: 02.07.2020
Järjestäjä: Golden Leaves (GOLE7387)
Vastuuhenkilö: Alisé (VRL-13542)
- Kilpailut ovat kaikille avoimet
- Jokaiseen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
- Ratsastaja saa tuoda enintään 4 hevosta/luokka
- Yksi hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.
Osallistuminen
- osoitteeseen [email protected]
- otsikolla GOLD ERJ1-10
- osallistumismuoto:
Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-tunnus
Luokat
1. 110cm (34/40)
2. 110cm (34/40)
VIP: 02.07.2020
Järjestäjä: Golden Leaves (GOLE7387)
Vastuuhenkilö: Alisé (VRL-13542)
- Kilpailut ovat kaikille avoimet
- Jokaiseen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
- Ratsastaja saa tuoda enintään 4 hevosta/luokka
- Yksi hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.
Osallistuminen
- osoitteeseen [email protected]
- otsikolla GOLD ERJ1-10
- osallistumismuoto:
Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-tunnus
Luokat
1. 110cm (34/40)
2. 110cm (34/40)
Osallistujat
Luokka 1
1. S (VRL-00329) - Byorn Ion VH15-008-0043
2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
3. Eedla S. (VRL-14880) - Papaya-Ya-Ya-Ya
4. Alisé (VRL-13542) - Lame Farmer pKH VH18-035-0210
5. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
6. Miltsu (VRL-05564) - Arcadia Atlantic VH18-059-0039
7. Alisé (VRL-13542) - Chocolate Candy VH20-035-0056
8. Iida (VRL-12244) - Farbranch Buick VH20-069-0008
9. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
10. Miltsu (VRL-05564) - Rhiannon HAR VH12-035-0148
11. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vempele VH17-018-1069
12. Miltsu (VRL-05564) - Aidan Rocky Rai VH16-035-0004
13. Iida (VRL-12244) - Farbranch Murray VH20-069-0003
14. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kimalle VH15-018-1243
15. Knipse (VRL-14657) - Vipinäveikko VH18-018-1465
16. Eedla S. (VRL-14880) - Jokihelmen Pirulainen
17. Knipse (VRL-14657) - Betrayed Yemn VH13-052-0066
18. Miltsu (VRL-05564) - Wieland DHF VH16-061-0001
19. S (VRL-00329) - Kiti Ion VH15-008-0068
20. Alisé (VRL-13542) - Revolution of the Kingdom VH20-035-0057
21. Knipse (VRL-14657) - Kaavaansa Kangistunut VH20-018-0442
22. Knipse (VRL-14657) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950
23. enna (VRL-14704) - Mysteerikiukku VH19-018-0823
24. enna (VRL-14704) - Hiivurin Haavekuva VH19-018-0833
25. enna (VRL-14704) - Turmeltajan Silinterisäpinä VH19-018-0917
26. Alisé (VRL-13542) - Golden Victory VH20-035-0065
27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
28. S (VRL-00329) - Floki Ion VH15-008-0045
29. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vilunki VH19-018-0533
30. suba (VRL-12468) - Reposaaren Jonninjoutava VH17-018-1068
31. enna (VRL-14704) - Kalmankierto VH19-018-0832
32. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017
33. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
34. S (VRL-00329) - Jonens Ragnarök VH20-008-0002
Luokka 2
1. enna (VRL-14704) - Räiskyvän Supernova VH20-018-0300
2. S (VRL-00329) - Dagfinn Ion VH15-008-0044
3. S (VRL-00329) - Jonens Kornet VH16-008-0036
4. enna (VRL-14704) - Sitrushyrsky VH19-018-1040
5. enna (VRL-14704) - Pilvenpeikko VH19-018-1045
6. suba (VRL-12468) - Reposaaren Jonninjoutava VH17-018-1068
7. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
8. Iida (VRL-12244) - Farbranch Murray VH20-069-0003
9. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
11. S (VRL-00329) - Jonens Remus VH15-008-0017
12. Alisé (VRL-13542) - Revolution of the Kingdom VH20-035-0057
13. Alisé (VRL-13542) - Chocolate Candy VH20-035-0056
14. Knipse (VRL-14657) - Betrayed Yemn VH13-052-0066
15. Iida (VRL-12244) - Farbranch Buick VH20-069-0008
16. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017
17. Eedla S. (VRL-14880) - Papaya-Ya-Ya-Ya
18. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vilunki VH19-018-0533
19. Miltsu (VRL-05564) - Aidan Rocky Rai VH16-035-0004
20. Alisé (VRL-13542) - Lame Farmer pKH VH18-035-0210
21. Knipse (VRL-14657) - Vipinäveikko VH18-018-1465
22. suba (VRL-12468) - Kuuralehdon Raika VH20-018-0538
23. Eedla S. (VRL-14880) - Jokihelmen Pirulainen
24. enna (VRL-14704) - Hiivurin Justus VH19-018-1047
25. Miltsu (VRL-05564) - Rhiannon HAR VH12-035-0148
26. Knipse (VRL-14657) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950
27. Miltsu (VRL-05564) - Wieland DHF VH16-061-0001
28. S (VRL-00329) - Jonens Thorolf VH16-008-0013
29. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vempele VH17-018-1069
30. Knipse (VRL-14657) - Kaavaansa Kangistunut VH20-018-0442
31. Alisé (VRL-13542) - Golden Victory VH20-035-0065
32. Miltsu (VRL-05564) - Arcadia Atlantic VH18-059-0039
33. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
34. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
Luokka 1
1. S (VRL-00329) - Byorn Ion VH15-008-0043
2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
3. Eedla S. (VRL-14880) - Papaya-Ya-Ya-Ya
4. Alisé (VRL-13542) - Lame Farmer pKH VH18-035-0210
5. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
6. Miltsu (VRL-05564) - Arcadia Atlantic VH18-059-0039
7. Alisé (VRL-13542) - Chocolate Candy VH20-035-0056
8. Iida (VRL-12244) - Farbranch Buick VH20-069-0008
9. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
10. Miltsu (VRL-05564) - Rhiannon HAR VH12-035-0148
11. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vempele VH17-018-1069
12. Miltsu (VRL-05564) - Aidan Rocky Rai VH16-035-0004
13. Iida (VRL-12244) - Farbranch Murray VH20-069-0003
14. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kimalle VH15-018-1243
15. Knipse (VRL-14657) - Vipinäveikko VH18-018-1465
16. Eedla S. (VRL-14880) - Jokihelmen Pirulainen
17. Knipse (VRL-14657) - Betrayed Yemn VH13-052-0066
18. Miltsu (VRL-05564) - Wieland DHF VH16-061-0001
19. S (VRL-00329) - Kiti Ion VH15-008-0068
20. Alisé (VRL-13542) - Revolution of the Kingdom VH20-035-0057
21. Knipse (VRL-14657) - Kaavaansa Kangistunut VH20-018-0442
22. Knipse (VRL-14657) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950
23. enna (VRL-14704) - Mysteerikiukku VH19-018-0823
24. enna (VRL-14704) - Hiivurin Haavekuva VH19-018-0833
25. enna (VRL-14704) - Turmeltajan Silinterisäpinä VH19-018-0917
26. Alisé (VRL-13542) - Golden Victory VH20-035-0065
27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
28. S (VRL-00329) - Floki Ion VH15-008-0045
29. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vilunki VH19-018-0533
30. suba (VRL-12468) - Reposaaren Jonninjoutava VH17-018-1068
31. enna (VRL-14704) - Kalmankierto VH19-018-0832
32. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017
33. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
34. S (VRL-00329) - Jonens Ragnarök VH20-008-0002
Luokka 2
1. enna (VRL-14704) - Räiskyvän Supernova VH20-018-0300
2. S (VRL-00329) - Dagfinn Ion VH15-008-0044
3. S (VRL-00329) - Jonens Kornet VH16-008-0036
4. enna (VRL-14704) - Sitrushyrsky VH19-018-1040
5. enna (VRL-14704) - Pilvenpeikko VH19-018-1045
6. suba (VRL-12468) - Reposaaren Jonninjoutava VH17-018-1068
7. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
8. Iida (VRL-12244) - Farbranch Murray VH20-069-0003
9. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
11. S (VRL-00329) - Jonens Remus VH15-008-0017
12. Alisé (VRL-13542) - Revolution of the Kingdom VH20-035-0057
13. Alisé (VRL-13542) - Chocolate Candy VH20-035-0056
14. Knipse (VRL-14657) - Betrayed Yemn VH13-052-0066
15. Iida (VRL-12244) - Farbranch Buick VH20-069-0008
16. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017
17. Eedla S. (VRL-14880) - Papaya-Ya-Ya-Ya
18. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vilunki VH19-018-0533
19. Miltsu (VRL-05564) - Aidan Rocky Rai VH16-035-0004
20. Alisé (VRL-13542) - Lame Farmer pKH VH18-035-0210
21. Knipse (VRL-14657) - Vipinäveikko VH18-018-1465
22. suba (VRL-12468) - Kuuralehdon Raika VH20-018-0538
23. Eedla S. (VRL-14880) - Jokihelmen Pirulainen
24. enna (VRL-14704) - Hiivurin Justus VH19-018-1047
25. Miltsu (VRL-05564) - Rhiannon HAR VH12-035-0148
26. Knipse (VRL-14657) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950
27. Miltsu (VRL-05564) - Wieland DHF VH16-061-0001
28. S (VRL-00329) - Jonens Thorolf VH16-008-0013
29. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vempele VH17-018-1069
30. Knipse (VRL-14657) - Kaavaansa Kangistunut VH20-018-0442
31. Alisé (VRL-13542) - Golden Victory VH20-035-0065
32. Miltsu (VRL-05564) - Arcadia Atlantic VH18-059-0039
33. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
34. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012