Connemara-Meet VSN 12.07.2020
Golden Leaves toivottaa sinut lämpimästi tervetulleeksi Connemara-Meetin virtuaalisiin shownäyttelyihin, jotka pidetään connemarakasvatustallin Goldenin kentällä sään salliessa, myös maneesi on vaihtoehto!
- viimeinen ilmoittautumispäivä 09.07.2020
- 2 hevosta / omistaja / luokka
- 12 hevosta / luokka
- näyttelyihin voi osallistua valokuvallinen hevonen (ei piirretty)
- hevonen saa osallistua yhteen näyttelyluokkaan
Osallistuminen alla olevalla mallilla sähköpostiin [email protected] otsikolla GOLD VSN1
Luokka nro
<a href="http://osoite">Hevosen nimi</a> - omistaja<br>
Luokat
00. Show winner - kehä (ei osallistumisia)
01. Connemaranponiorit (11/12), tuom. Sirpa
02. Connemaranponiorit (10/12), tuom. Sirpa
03. Connemaranponitammat (10/12), tuom. Spookiness TT
04. Connemaranponitammat (08/12), tuom. Spookiness TT
- 2 hevosta / omistaja / luokka
- 12 hevosta / luokka
- näyttelyihin voi osallistua valokuvallinen hevonen (ei piirretty)
- hevonen saa osallistua yhteen näyttelyluokkaan
Osallistuminen alla olevalla mallilla sähköpostiin [email protected] otsikolla GOLD VSN1
Luokka nro
<a href="http://osoite">Hevosen nimi</a> - omistaja<br>
Luokat
00. Show winner - kehä (ei osallistumisia)
01. Connemaranponiorit (11/12), tuom. Sirpa
02. Connemaranponiorit (10/12), tuom. Sirpa
03. Connemaranponitammat (10/12), tuom. Spookiness TT
04. Connemaranponitammat (08/12), tuom. Spookiness TT
Tulokset
Show winner - kehä
SW1 Lallybroch's Crom Cruach - Lallybroch (4+4,5++4+4,5+4+4+4+3,5+3,5 = 40p)
SW2 Derreworth Donn Cuailnge - Lallybroch (4+4+4+4+4+4,5+3,5+4+4+4 = 40p)
SW3 Emerald Vanilla Cream - turjake (4½-4½-4-4-4-4-4-4-3½-3= 39,5p)
SW4 Saint Kathleen - Lallybroch (4½-4½-4-4-4-4-4-4-3½-3= 39,5p)
RCH Treasatyr Utah - Delmenhorst (4+4+4+3,5+3,5+4+4+4+4+4 = 39p)
RCH Lovedean Braydon - VRL-08368 (4+4+4+3,5+3,5+4+4+4+3+4 = 38p)
RCH Stormy Fudge Sundae - turjake (4+4+4+4+4+3,5+3,5+3,5+3,5+3,5 = 37,5p)
RCH Hopewood Gilroy - turjake (4+4+3,5+3,5+3,5+3,5+4+4,5+4+4 = 38,5p)
RCH Foxford Rebel - suba (3,5+4+4+4+3,5+3,5+3+3,5+4+4 = 37p)
RCH Four Leaf Maolsheacglann - turjake (3,5+3,5+4+3,5+3,5+4+3+4+3,5+4 = 36,5p)
RCH Amstelhof Emina - Roslund Gård (4-4-4½-4-4-4-3½-4-3-3= 38p)
RCH Golden Sunrise - Golden Leaves (3½-4½-4-4-3-3½-4-4-3½-3= 37p)
RCH Brooktyr Rainy Éimhear - Delmenhorst (3½-4-4-4-3½-3½-4-3½-3½-3½= 37p)
RCH Four Leaf Maple Taffy - turjake (4-4½-4-3½-4-4-3½-4-3½-4= 39p)
RCH Hopewood Melody - turjake (4-4-4-4-4-4-4-4-3-3½= 38,5p)
RCH Honeydale Silverveil - Delmenhorst (4-4-4-4-4-4-3½-4-3-2½= 37p)
Luokka 1
1. CH Lallybroch's Crom Cruach - Lallybroch 4+4,5++4+4,5+4+4+4+3,5+3,5 = 40p
2. RCH Treasatyr Utah - Delmenhorst 4+4+4+3,5+3,5+4+4+4+4+4 = 39p
3. RCH Lovedean Braydon - VRL-08368 4+4+4+3,5+3,5+4+4+4+3+4 = 38p
4. RCH Stormy Fudge Sundae - turjake 4+4+4+4+4+3,5+3,5+3,5+3,5+3,5 = 37,5p
5. Crime Crimthann - turjake 4+4+4+4+4+3,5+3,5+4+3+3,5 = 37,5p
6. Vester - Golden Leaves 3,5+4+4+4+3,5+3,5+3+3,5+4+4 = 37p
7. Cloghan Killian - suba 3,5+4+4+4+3,5+4,5+3,5+3+3+4 = 37p
8. Berryhaze Fidel - suba 3,5+4+3,5+3,5+3,5+4+4+3,5+3,5+3,5 = 36,5p
9. Kernfield Naughty Or Nice - VRL-08368 3,5+4+4+4+4+3,5+3+3+3,5+3,5 = 36p
10. Golden Victory - Golden Leaves 3,5+4+3+4+3,5+3,5+3,5+3+3,5+3,5 = 35p
11. Labyrint pKH - Dimma 3,5+3,5+3,5+3,5+3,5+3,5+3+4+3,5+3,5 = 35p
Luokka 2
1. CH Derreworth Donn Cuailnge - Lallybroch 4+4+4+4+4+4,5+3,5+4+4+4 = 40p
2. RCH Hopewood Gilroy - turjake 4+4+3,5+3,5+3,5+3,5+4+4,5+4+4 = 38,5p
3. RCH Foxford Rebel - suba 3,5+4+4+4+3,5+3,5+3+3,5+4+4 = 37p
4. RCH Four Leaf Maolsheacglann - turjake 3,5+3,5+4+3,5+3,5+4+3+4+3,5+4 = 36,5p
5. Playboy - Golden Leaves 3,5+4+4+4+3+3,5+4+4+3+3 = 36p
6. Kernfield Cloudberry - VRL-08368 3,5+4+4+4+4+3+3+3,5+3+3,5 = 35,5p
7. Chocolate Candy - Golden Leaves 3,5+3,5+3,5+3+3+4+3,5+4+3,5+4 = 35,5p
8. Beauregard Roscoe - Roslund Gård 3+3,5+3,5+3,5+3+3+3+3+3,5+3,5 = 32,5p
9. A.D. Magic Mike - Delmenhorst 3+3,5+3+3,5+3+3+3+3+3,5+3,5 = 32p
hylätty: Four Leaf B'dazzled Blue - VRL-08368, sama kuva kuin A.D. Magic Mikella, ilmoitettu mukaan myöhemmin
Luokka 3
1. CH Emerald Vanilla Cream - turjake (4½-4½-4-4-4-4-4-4-3½-3= 39,5p)
2. RCH Amstelhof Emina - Roslund Gård (4-4-4½-4-4-4-3½-4-3-3= 38p)
3. RCH Golden Sunrise - Golden Leaves (3½-4½-4-4-3-3½-4-4-3½-3= 37p)
4. RCH Brooktyr Rainy Éimhear - Delmenhorst (3½-4-4-4-3½-3½-4-3½-3½-3½= 37p)
5. Cadogan Ciannair - turjake (3½-3½-4-4-3½-3½-3½-4-3½-3½= 36,5p)
6. Lillberg Desiree - suba (3½-4-4-4-3-3½-4-3½-3-3½= 36p)
7. Swanfall Mór Spirit - Delmenhorst (3½-3½-4-4-3½-3-3½-4-3½-3½= 36p)
8. Galway Girl - suba (3½-3½-4-3½-3½-4-4-3-3½-3= 35,5p)
9. Golden Desire - Golden Leaves (3½-3½-4½-3½-3½-3½-3½-3½-3-3= 35p)
10. Four Leaf Chantilly - VRL-08368 (3-3½-4-3½-3½-3½-3½-2½-2-3½= 32,5p)
Luokka 4
1. CH Saint Kathleen - Lallybroch (4½-4½-4-4-4-4-4-4-3½-3= 39,5p)
2. RCH Four Leaf Maple Taffy - turjake (4-4½-4-3½-4-4-3½-4-3½-4= 39p)
3. RCH Hopewood Melody - turjake (4-4-4-4-4-4-4-4-3-3½= 38,5p)
4. RCH Honeydale Silverveil - Delmenhorst (4-4-4-4-4-4-3½-4-3-2½= 37p)
5. Nantdywyll Finja - Roslund Gård (3½-3½-4-4-3½-3½-3½-4-3½-3½= 36,5p)
6. Four Leaf Fuchsia Rose - VRL-08368 (3½-3½-4-4-3½-3½-3½-3½-3½-3½= 36p)
7. Fifth Element - Golden Leaves (3½-4-4-4-3½-3½-3½-3½-3-3= 35,5p)
8. Reverse - Golden Leaves (3-3½-3½-4-3½-4-3½-3½-3-3½= 35p)
Show winner - kehä
SW1 Lallybroch's Crom Cruach - Lallybroch (4+4,5++4+4,5+4+4+4+3,5+3,5 = 40p)
SW2 Derreworth Donn Cuailnge - Lallybroch (4+4+4+4+4+4,5+3,5+4+4+4 = 40p)
SW3 Emerald Vanilla Cream - turjake (4½-4½-4-4-4-4-4-4-3½-3= 39,5p)
SW4 Saint Kathleen - Lallybroch (4½-4½-4-4-4-4-4-4-3½-3= 39,5p)
RCH Treasatyr Utah - Delmenhorst (4+4+4+3,5+3,5+4+4+4+4+4 = 39p)
RCH Lovedean Braydon - VRL-08368 (4+4+4+3,5+3,5+4+4+4+3+4 = 38p)
RCH Stormy Fudge Sundae - turjake (4+4+4+4+4+3,5+3,5+3,5+3,5+3,5 = 37,5p)
RCH Hopewood Gilroy - turjake (4+4+3,5+3,5+3,5+3,5+4+4,5+4+4 = 38,5p)
RCH Foxford Rebel - suba (3,5+4+4+4+3,5+3,5+3+3,5+4+4 = 37p)
RCH Four Leaf Maolsheacglann - turjake (3,5+3,5+4+3,5+3,5+4+3+4+3,5+4 = 36,5p)
RCH Amstelhof Emina - Roslund Gård (4-4-4½-4-4-4-3½-4-3-3= 38p)
RCH Golden Sunrise - Golden Leaves (3½-4½-4-4-3-3½-4-4-3½-3= 37p)
RCH Brooktyr Rainy Éimhear - Delmenhorst (3½-4-4-4-3½-3½-4-3½-3½-3½= 37p)
RCH Four Leaf Maple Taffy - turjake (4-4½-4-3½-4-4-3½-4-3½-4= 39p)
RCH Hopewood Melody - turjake (4-4-4-4-4-4-4-4-3-3½= 38,5p)
RCH Honeydale Silverveil - Delmenhorst (4-4-4-4-4-4-3½-4-3-2½= 37p)
Luokka 1
1. CH Lallybroch's Crom Cruach - Lallybroch 4+4,5++4+4,5+4+4+4+3,5+3,5 = 40p
2. RCH Treasatyr Utah - Delmenhorst 4+4+4+3,5+3,5+4+4+4+4+4 = 39p
3. RCH Lovedean Braydon - VRL-08368 4+4+4+3,5+3,5+4+4+4+3+4 = 38p
4. RCH Stormy Fudge Sundae - turjake 4+4+4+4+4+3,5+3,5+3,5+3,5+3,5 = 37,5p
5. Crime Crimthann - turjake 4+4+4+4+4+3,5+3,5+4+3+3,5 = 37,5p
6. Vester - Golden Leaves 3,5+4+4+4+3,5+3,5+3+3,5+4+4 = 37p
7. Cloghan Killian - suba 3,5+4+4+4+3,5+4,5+3,5+3+3+4 = 37p
8. Berryhaze Fidel - suba 3,5+4+3,5+3,5+3,5+4+4+3,5+3,5+3,5 = 36,5p
9. Kernfield Naughty Or Nice - VRL-08368 3,5+4+4+4+4+3,5+3+3+3,5+3,5 = 36p
10. Golden Victory - Golden Leaves 3,5+4+3+4+3,5+3,5+3,5+3+3,5+3,5 = 35p
11. Labyrint pKH - Dimma 3,5+3,5+3,5+3,5+3,5+3,5+3+4+3,5+3,5 = 35p
Luokka 2
1. CH Derreworth Donn Cuailnge - Lallybroch 4+4+4+4+4+4,5+3,5+4+4+4 = 40p
2. RCH Hopewood Gilroy - turjake 4+4+3,5+3,5+3,5+3,5+4+4,5+4+4 = 38,5p
3. RCH Foxford Rebel - suba 3,5+4+4+4+3,5+3,5+3+3,5+4+4 = 37p
4. RCH Four Leaf Maolsheacglann - turjake 3,5+3,5+4+3,5+3,5+4+3+4+3,5+4 = 36,5p
5. Playboy - Golden Leaves 3,5+4+4+4+3+3,5+4+4+3+3 = 36p
6. Kernfield Cloudberry - VRL-08368 3,5+4+4+4+4+3+3+3,5+3+3,5 = 35,5p
7. Chocolate Candy - Golden Leaves 3,5+3,5+3,5+3+3+4+3,5+4+3,5+4 = 35,5p
8. Beauregard Roscoe - Roslund Gård 3+3,5+3,5+3,5+3+3+3+3+3,5+3,5 = 32,5p
9. A.D. Magic Mike - Delmenhorst 3+3,5+3+3,5+3+3+3+3+3,5+3,5 = 32p
hylätty: Four Leaf B'dazzled Blue - VRL-08368, sama kuva kuin A.D. Magic Mikella, ilmoitettu mukaan myöhemmin
Luokka 3
1. CH Emerald Vanilla Cream - turjake (4½-4½-4-4-4-4-4-4-3½-3= 39,5p)
2. RCH Amstelhof Emina - Roslund Gård (4-4-4½-4-4-4-3½-4-3-3= 38p)
3. RCH Golden Sunrise - Golden Leaves (3½-4½-4-4-3-3½-4-4-3½-3= 37p)
4. RCH Brooktyr Rainy Éimhear - Delmenhorst (3½-4-4-4-3½-3½-4-3½-3½-3½= 37p)
5. Cadogan Ciannair - turjake (3½-3½-4-4-3½-3½-3½-4-3½-3½= 36,5p)
6. Lillberg Desiree - suba (3½-4-4-4-3-3½-4-3½-3-3½= 36p)
7. Swanfall Mór Spirit - Delmenhorst (3½-3½-4-4-3½-3-3½-4-3½-3½= 36p)
8. Galway Girl - suba (3½-3½-4-3½-3½-4-4-3-3½-3= 35,5p)
9. Golden Desire - Golden Leaves (3½-3½-4½-3½-3½-3½-3½-3½-3-3= 35p)
10. Four Leaf Chantilly - VRL-08368 (3-3½-4-3½-3½-3½-3½-2½-2-3½= 32,5p)
Luokka 4
1. CH Saint Kathleen - Lallybroch (4½-4½-4-4-4-4-4-4-3½-3= 39,5p)
2. RCH Four Leaf Maple Taffy - turjake (4-4½-4-3½-4-4-3½-4-3½-4= 39p)
3. RCH Hopewood Melody - turjake (4-4-4-4-4-4-4-4-3-3½= 38,5p)
4. RCH Honeydale Silverveil - Delmenhorst (4-4-4-4-4-4-3½-4-3-2½= 37p)
5. Nantdywyll Finja - Roslund Gård (3½-3½-4-4-3½-3½-3½-4-3½-3½= 36,5p)
6. Four Leaf Fuchsia Rose - VRL-08368 (3½-3½-4-4-3½-3½-3½-3½-3½-3½= 36p)
7. Fifth Element - Golden Leaves (3½-4-4-4-3½-3½-3½-3½-3-3= 35,5p)
8. Reverse - Golden Leaves (3-3½-3½-4-3½-4-3½-3½-3-3½= 35p)